imagiQ2

STILLE imagiQ2

OR’de yeni düşük-doz standartları

İç ve dış hasta ayarlarına odaklanan özellikler, güvenlik, fiyat ve endovasküler operasyonlarda görüntü rehberliğinde mükemmel sonuç elde etmek için tasarlanmıştır. imagiQ2 cerrahi görüntüleme masası, endovasküler tedaviye olduğu kadar mobil Hybrid OR opeasyonlar için de en uygun hale getirilmiştir.

Düşük-doz teknolojisi

STILLE imagiQ2 cerrahi masa, düşük-doz teknoloji alanındaki en son yeniliklere göre üretildiğinden OR’yi, hasta ve cerrahi ekip için güvenli ortam haline getirir.

imagiQ2, yeni ve benzersiz karbon fiber ile üretildiğinden, hastanın ve cerrahi ekibik maruz kaldığı radyasyon etkisini önemli ölçüde düşürür. Rakipsiz polimer yapısı, X ışınını geçirerek dozu düşürür ve hasta için arttırılmış güvenlik yapısı sayesine klinik doktorları şüpheye düşürmeyecek kalitede görüntü elde edilmesini sağlar.

Düşük doz seviyesini seçin

Benzersiz ve yüksek performansa sahip karbon fiber masa, rakipsiz 0.4mm AI teknolojisi ile pazardaki diğer ürünlere göre en az 60% geçirgenlik sunarak C-kollu cihazda, daha düşük doz radyasyonla daha kaliteli görüntünün elde edilmesini sağlar.

C-Kollu cihazınızın verimliliğini arttırın

Çok ince ve alçak tabana sahip imagiQ2, C-kollu cihazınıza erişiminizi kolaylaştırır. C-kollu cihazınızı taşınabilir Hybrid OR’ye dönüştürür. imagiQ2’nin düşük doz yüzeyi sayesinde C-kollu cihazınızın aşırı ısınmasının önüne geçer. ERCP masası olarak ta kullanılır.

Sürekli görüntü odağı

Patentli “ISO ROLL cradling motion” teknolojisi (±15°), tüm gövdenin dönüşü sırasında dahi görüntünün odaklanmasına yardımcı olur. Böylece, hastayı ve C-kollu cihazı çok az hareket ettirirsiniz.

Araştırmalar sonucunda, bu özelliğin, daha net görüntü elde etmek amacıyla C-kollu cihazın yeniden konumlandırılması sırasında ortaya çıkan dağınık radyasyon miktarınında düşmesini sağladığı kanıtlanmıştır.