Micromed Brain Quick - LTM Line

Micromed Brain Quick – LTM Line

Uzun Süreli Epilepsi Kayıtları için Gerçek Çözüm

40/72/136/256 Kanal, FullHD

TECRÜBE. HER DETAY LTM ODAKLIDIR

Micromed BRAIN QUICK LTM sistemleri, dünya çapında üne sahip EMU merkeziyle olan 20 yıldan fazla çalışmayla elde edilen tecrübeye dayanır. Her epilepsi merkezinin EEG, ses – görüntü ve olayları değerlendirmek için duyduğu farklı kayıt, görüntüleme ve okuma ihtiyaçlarına uygun çözümler üretilmesini sağlar.

ENTEGRASYON. BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE

Micromed, tek istasyondan ağ üzerinde birbirileriyle haberleşebilen onlarca istasyona kadar geniş, gerçek zamanlı, çözümler sunar. Data yönetimi politikalarıyla uyumlu hasta takip yazılımlarıyla entegre olur, hasta verilerinin merkezde toplanmasını sağlar. En güncel HL7 messages arayüzü standarttır. Kaynakların güvenli paylaşımını ve sanallaştırmayı mümkün kılar. Tüm bunların yanında tecrübeli Micromed ekibiyle beraber özelleştirilen VideoEEG, raporlama, dağıtım ve arşivleme her zamankinden kolaydır.

TEKNOLOJİ. STANDARTLARI BELİRLERİZ

40 ve 72 kanal amplifikatörler, papatya zinciri şeklinde birbirine bağlanarak 8 / 16 KHz örnekleme frekansına sahip 136 veya 256 kanal ve çok sayıda poligrafi kanalıyla kayıt yapılabilir. Uzun süre dayanabilen pillerle birlikte rahatlıkla “giyilebilir” cihazlara dönüşür, hastaların günlük işlerini yapmalarına imkan veren ambulatuvar kayıt cihazları olarak kullanılabilir. Çok yüksek çözünürlüklü vidyo sistemleri (FullHD) dağıtık sistemlerle birleştiğinde her bileşen istenilen noktadan kontrol edilebilir, maksimum kararlılıkta senkronizasyon sağlanır. Adanmış,kompak, programlanabilir ve tam yazılım yazılım kontrollü Kortikal Stimülatör alanında standartları belirlemiştir.

LİMİTSİZ MOBİLİTE. SINIRSIZ DÜNYA

Gelişmiş kablosuz bağlantı, dolaşıma izin verildiğinde; kablolu bağlantı, kablosuz bağlantı ve çevrim dışı durumlar arasında otomatik geçiş yapılarak sürekli kayıt imkanı sağlanır. Tek bir EEG örneği kaybolmaz.

YAZILIM. KARIŞIKLIĞI YÖNETİRİZ

Güçlü BRAIN QUICK yazılım platformu çeşitli testleri (EEG, LTM, ICU, EMG, EP) yönetir. LTM EEG kaydına özel yazılım araçlarıyla farklı günlerde meydana gelen olaylar panoramik gösterilir. İlave yazılım araçlarıyla arşivleme yapabilir, vidyoların istenmeyen bölümleri kesilebilir. Gelişmiş gerçek zamanlı Uzak Okuma ile kayıt, gerçek zamanlı olarak, istenilen istasyondan izlenebilir. High Frequency Oscillation (HFO) analizi de kullanıma hazırdır.

MODÜLER. DEVAMLI BÜYÜME

Tek istasyondan ağ üzerinde dağıtık çok sayıda istasyonda, 40 kanaldan 256 kanala kadar kayıt yapılabilir. Standartlarla tam uyumluluk sayesinde, kayıt veya okuma istasyonlarıyla daha kolay ve hızlı entegrasyon imkanı sunar. Full PSG analizi, kaynak analizi ve kognitif çalışma gibi üçüncü parti yazılımlarıyla entegre ederek klinik cihazınızı araştırma aracına dönüştürebilirsiniz.