Micromed Handyeeg

Micromed Handyeeg

Açık, Esnek, Modüler…

SystemPLUS EVOLUTION entegrasyon ve genişleme için üretildiğinden, medikal cihazlar alanında gerçek referans konsepti sunar. MICROMED daha da farklıdır: müşterilerin ihtiyaçlarını, güncel teknolojilerle ve genellikle “parlak” çözümler üreterek karşılar. Müşterilerle kurulan her ilişki güçlü işbirliği ve ürünlerin geliştirilmesi için bir fırsattır. Doğruluk ve tecrübe önemlidir.

HANDYEEG: Dijital VideoEEG? Daha Fazlası!

Yeni nesil VideoEEG cihazları, örneğin HANDYEEG SystemPLUS EVOLUTION, nörofizyolojik tanıda edinilen yılların tecrübesiyle bilgisayar ağı üzerinden kayıtların yönetimini biraraya getirir. SystemPLUS EVOLUTION; Video EEG, Polisomnografi, Elektromiyografi, Evoked Potentials ve Intra-Operative görüntüleme gibi tüm test tiplerini tek bir uygulamada birleştirir. Konfigürasyonlar, harici cihazlara açıktır ve maksimum çalışma esnekliği için kriterlere uygun olarak organize edilebilirler. Arşivleme ve proje tasarımı; standart aktiviteler olan kayıt, okuma, analiz, raporlama ve arşivlemenin tek bir ünitede veya bilgisayar ağında yönetilebilirliğini garantiler. Standart veri biçimlerinin kullanılması, harici hasta veritabanlarıyla bağlantı kurulmasına, sorgulama yapılmasına imkan sağlar. Sistemdeki her istasyon, her hastanın testlerine ve raporlarına erişebilir.

29’dan 256 Kanala EEG’de Mükemmellik

HANDYEEG SystemPLUS EVOLUTION kayıt üniteleri, yeni nesil işlemci ve Windows işletim sistemi ile çalışır. İhtiyacınıza uygun, 29 kanaldan 256 kanala kadar, amplifikatör seçimleri sunar. Beyin ölümünden klinik Video EEG’ye, polisomnografiden epilepsiye (LTM – Long Term Monitoring) ya da Stereo EEG veya MRI sırasında EEG kaydına kadar geniş uygulama alanlarına sahiptir. Yazılımın çoklu pencere mimarisi kullanması yazılımı; açık, esnek ve kullanıcı dostu kılar.

Dijital Video EEG: Geleceğin Standardının Tanımlanması

HANDYEEG SystemPLUS EVOLUTION Video EEG uniteleri, özellikle Standart ve LTM kayıtlara yönelik, son derece gelişmiş fonksiyonlara sahiptir. Kayıt, okuma istasyonunda -video da dahil- eşzamanlı olarak izlenebilir. Diğer kullanışlı özellikleri ise; uzaktan izleme, 16x’e kadar video yakınlaştırma, iki kamera görüntüsünü aynı anda izleyebilme (PiP – Picture in Picture), kamera kontrol (yakınlaştırma ve yönlendirme)… Tüm bunlar HD kameralarla yapılabilir.