Micromed Morpheus

Micromed Morpheus

MORPHEUS: Sadece Ambulatuvar Kayıt Cihazı Değildir

Yeni nesil MORPHEUS cihazlar, MICROMED’in nörofizyolojik tanıdaki geniş tecrübesiyle BRAIN QUICK, HANDYEEG, MYOQUICK ve MYOHANDY cihazlarda olduğu gibi herhangi bir SystemPLUS EVOLUTION unitesine bağlanabilen tasarımı birleşerek kullanım rahatlığı sunar.

SystemPLUS EVOLUTION; EEG, VideoEEG, Ambulatuvar PSG, VideoPSG, EMG, EP ve IOM testlerini tek uygulamada birleştirir. MORPHEUS, rutin kayıt cihazı olarak kullanıldığında, enerjiyi bilgisayarınızdan alır ve veriyi kablo aracılığıyla bilgisayarınıza aktarır. Kablo bağlantısı kesildiğinde ise kablosuz haberleşme başlar ve enerjiyi üzerindeki pil ünitesinden alarak kesintisiz kayıt imkanı sunar.

MORPHEUS’un hem rutin hem de kablosuz kayıt cihazı olarak kullanılabiliyor olması Micromed donanımlarının gücünü ortaya koyar. Sensörlerin dahili olması, entegre solunum bantları ve basınç transdüserleri performansı arttır. Vücut pozisyon sensörü cihazın üzerinde olduğundan, cihazı hastanın vücuduna sabitlemeniz yeterlidir.

Açık, Esnek, Modüler…

SystemPLUS EVOLUTION entegrasyon ve genişleme için üretildiğinden, medikal cihazlar alanında gerçek referans konsepti sunar. MICROMED daha da farklıdır: müşterilerin ihtiyaçlarını, güncel teknolojilerle ve genellikle “parlak” çözümler üreterek karşılar. Müşterilerle kurulan her ilişki güçlü işbirliği ve ürünlerin geliştirilmesi için bir fırsattır. Doğruluk ve tecrübe önemlidir.

EEG ve Poligrafik Sinyallerde Mükemmellik

SystemPLUS EVOLUTION kayıt üniteleri, en güncel işlemci ve Windows işletim sistemini kullanır. MORPHEUS, 34 kanallı avuçiçi cihaz olduğundan Rutin Polisomnografi ve EEG, Ambulatuvar Polisomnografi ve EEG, LTM – Long Term Monitoring uygulamalarına uygundur. Özel dijital kameralarla birlikte kullanıldığında, senkronize kayıt yapabilirsiniz.